Kartica omogoča hkrati plačilo nakupov izdelkov in storitev po vsem svetu ter identifikacijo pri izkoriščenju storitev obrtno-podjetniškega zborničnega sistema in ponudbe partnerjev Mozaika podjetnih.

 

Kartica Mozaik podjetnih Diners Club omogoča članom veliko – od prihrankov, obročnih plačil, udobja v letaliških salonih do varnega poslovanja.

 

Vsem, ki boste prvič pridobili poslovno ali osebno Mozaik podjetnih Diners club kartico, bo Diners club poslal tudi Spar bon v vrednosti 20 eur. Hkrati pa boste prvo leto deležni tudi brezplačne članarine na Diners club.

 

Lahko nam pošljete izpolnjeno zgornjo prijavnico, ki se nahaja tudi na položnici za članarino ter aprilski številki revije Obrtnik podjetnih ali pa izpolnete elektronsko na tej povezavi. V kolikor še niste član in bi želeli pridobiti našo kartico ugodnosti si tu lahko ogledate ugodnosti članstva.

 

Akcija velja do preklica.

 

Info:

- 080 12 42

- mozaik.podjetnih@ozs.si

 

 

 

 

GALERIJA SLIK z dne 19. 1. 2019 

VIDEO UTRINKI iz šotora

OBJAVE V MEDIJIH:

 

Rezultati tekmovanja.

 

Zahvala našim pokroviteljem, sponzorjem in podpornikom kot tudi vsem OOZ in drugim sodelujočim!

Rezultati:

KATEGORIJA – OTROCI - DEKLICE

Zmagovalke v I. kategoriji DEKLIC v veleslalomu

Letnik 2012 in mlajše (do 7. leta)

3. mesto: /

2. mesto: /

1. mesto: ZALA HENDLER (OOZ Slovenj Gradec)

Zmagovalke v II. kategoriji DEKLIC v veleslalomu

Letnik 2011 – 2008 (od 8 – 11 let)

3. mesto: ZARJA BREZNIK (OOZ Ravne na Koroškem)

2. mesto: MAŠA MEH (OOZ Slovenj Gradec)

1. mesto: UMA GREŠOVNIK (OOZ Slovenj Gradec)  

Zmagovalke v III. kategoriji DEKLIC v veleslalomu

Letnik 2007 – 2005 (od 12 – 14 let)

3. mesto: ŠPELA RIJAVEC (OOZ Kočevje)

2. mesto: LOTI ZALOŽNIK (OOZ Slovenj Gradec)

1. mesto: TEJA URŠEJ (OOZ Slovenj Gradec)

 Zmagovalke v IV. kategoriji DEKLIC v veleslalomu

Letnik 2004 – 2001 (od 15 – 18 let)

3. mesto: SARA URŠEJ (OOZ Slovenj Gradec)

2. mesto: ZARJA VUK (OOZ Ptuj)

1. mesto: ULA TURK (OOZ Zagorje ob Savi)

 

KATEGORIJA – OTROCI - DEČKI

Zmagovalci v V. kategoriji DEČKOV v veleslalomu

Letnik 2012 in mlajši (do 7. leta)

3. mesto: ŽAK BRUMEC (OOZ Slovenska Bistrica)

2. mesto: TINE TAKS (OOZ Ravne na Koroškem)

1. mesto: LENART PIRŠ (OOZ Ljubljana – Bežigrad)

Zmagovalci v VI. kategoriji DEČKOV v veleslalomu

Letnik 2011 – 2008 (od 8 – 11 let)

3. mesto: MATIC BRBRE (OOZ Slovenska Bistrica)

2. mesto: AŽBE MARKA KENDA (OOZ Tolmin)

1. mesto: TJAŠ SGERM (OOZ Slovenj Gradec)

Zmagovalci v VII. kategoriji DEČKOV v veleslalomu

Letnik 2007 – 2005 (od 12 – 14 let)

3. mesto: KRISTJAN ŽUŽEK (OOZ Sevnica)

2. mesto: MIHA VUK (OOZ Ptuj)

1. mesto: ANEJ HENDLER (OOZ Slovenj Gradec)

Zmagovalci v VIII. kategoriji DEČKOV v veleslalomu

Letnik 2004 – 2001 (od 15 – 18 let)

3. mesto: ROJ KLOBČIČ (OOZ Trbovlje)

2. mesto: MATJAŽ REBERNIK (OOZ Slovenj Gradec)

1. mesto: LEON KLOBČIČ (OOZ Trbovlje)

 

KATEGORIJA – ŽENSKE

Zmagovalke v IX. ženski kategoriji v veleslalomu

Letnik 2000 – 1989 (od 19 – 30 let)

3. mesto: KAJA KOZAMURNIK (OOZ Slovenj Gradec)

2. mesto: SINDI ZOREC (OOZ Ljutomer)

1. mesto: NIKITA VRBNJAK (Zagorje ob Savi)

Zmagovalke v X. ženski kategoriji v veleslalomu

Letnik 1988 – 1980 (od 31 – 39 let)

3. mesto: MARUŠA PLEVČAK (OOZ Trbovlje)

2. mesto: NINA MEH (OOZ Slovenj Gradec)

1. mesto: KARIN MARKA (OOZ Tolmin)

 Zmagovalke v XI. ženski kategoriji v veleslalomu

Letnik 1979 – 1970 (od 40 – 49 let)

3. mesto: NEVENA LETICA (Obrtnička komora Zagreb)

2. mesto: BETI ŠPAJZER KLOBČIČ (OOZ Trbovlje)

1. mesto: NATAŠA TURK (OOZ Zagorje ob Savi)

Zmagovalke v XII. ženski kategoriji v veleslalomu

Letnik 1969 – 1960 (od 50 – 59 let)

3. mesto: MARJETA VINŠEK (OOZ Dravograd)

2. mesto: TANJA BASLE (OOZ Žalec)

1. mesto: ANDREJKA MARKA (OOZ Tolmin)

 Zmagovalke v XIII. ženski kategoriji v veleslalomu

Letnik 1959 in starejše (od 60 let in starejše)

3. mesto: ANDREJA KRUŠIČ (OOZ Slovenska Bistrica)

2. mesto: MARJETA GUZELJ (OOZ Škofja Loka)

1. mesto: JELKA KOTAR (OOZ Litija)

 KATEGORIJA MOŠKI

Zmagovalci v XIV. moški kategoriji v veleslalomu

Letnik 2000 – 1989 (od 19 – 30 let)

3. mesto: JAKA MASTERL (OOZ Škofja Loka)

2. mesto: ANŽE KAVČIČ (OOZ Škofja Loka)

1. mesto: MATIC ČERIN (OOZ Škofja Loka)

 Zmagovalci v XV. moški kategoriji v veleslalomu

Letnik 1988 – 1980 (od 31 – 39 let)

3. mesto: FILIP MLINŠEK (OOZ Slovenske Konjice)

2. mesto: MARTIN KUHAR (OOZ Škofja Loka)

1. mesto: BOŠTJAN BERNIK (OOZ Škofja Loka)

 Zmagovalci v XVI. moški kategoriji v veleslalomu

Letnik 1979 – 1970 (od 40 – 49 let)

3. mesto: DANIJEL LAMPERGER (OZS)

2. mesto: MILAN REBERNIK (OOZ Slovenj Gradec)

1. mesto: BOŠTJAN LENARČIČ (OOZ Zagorje ob Savi)

 Zmagovalci v XVII. moški kategoriji v veleslalomu

Letnik 1969 – 1960 (od 50 – 59 let)

3. mesto: ANTON JEROMEL (OOZ Slovenj Gradec)

2. mesto: BOŠTJAN TURK (OOZ Zagorje ob Savi)

1. mesto: MATJAŽ ČEBULJ (OOZ Radovljica)

 Zmagovalci v XVIII. moški kategoriji v veleslalomu

Letnik 1959 in starejši (od 60 let in starejši)

3. mesto: ANTON RAVBAR (OOZ Novo mesto)

2. mesto: FRANC GUZELJ (OOZ Škofja Loka)

1. mesto: HILMIJA HADŽIĆ (OOZ Metlika)

 

Skupne zmagovalke v ŽENSKI kategoriji za pokal Območnih obrtno-podjetniških zbornic Slovenije

3. mesto: KARIN MARKA (OOZ Tolmin) 

2. mesto: NATAŠA TURK (OOZ Zagorje ob Savi) 

1. mesto: ULA TURK (OOZ Zagorje ob Savi)  

Skupni zmagovalci v MOŠKI kategoriji za pokal Območnih obrtno-podjetniških zbornic Slovenije

3. mesto: ANŽE KAVČIČ (OOZ Škofja Loka) in MARTIN KUHAR (OOZ Škofja Loka) 

2. mesto: BOŠTJAN BERNIK (OOZ Škofja Loka) 

1. mesto: MATIC ČERIN (OOZ Škofja Loka) 

 

SKUPNI ZMAGOVALEC VELESLALOMSKE TEKME NA KOPAH 2018

ZA POKAL OBMOČNIH OBRTNO-PODJETNIŠKIH ZBORNIC

3. mesto  OOZ ZAGORJE OB SAVI

2. mesto  OOZ ŠKOFJA LOKA

1. mesto  OOZ SLOVENJ GRADEC

 

PREHODNI POKAL GRE V ROKE:

Prejemnik:  OOZ SLOVENJ GRADEC

 

ZMAGOVALNA DRUŽINA V VELESLALOMSKI TEKMI NA KOPAH 2018

3. mesto: MEH (OOZ Slovenj Gradec)

2. mesto: ŠPAJZER (OOZ Trbovlje)

1. mesto: TURK (OOZ Zagorje)

 

NAJPOČASNEJŠA TEKMOVALCA VELESLALOMSKE TEKME NA KOPAH 2018

ŽENSKA: SONJA HORVAT (OOZ Lendava)

MOŠKI: ANTON ŠIJANEC (OZS)

 

NAJHITREJŠA GOSTA V VELESLALOMSKI TEKMI NA KOPAH 2018

Gostja: NEVENA LETICA (Obrtnička komora Zagreb)

Gost: HRVOJE ĆLEKOVIĆ (Obrtnička komora Zagreb)

 

ZMAGOVALNE EKIPE OOZ V PRIPRAVI NAJBOLJŠEGA PRAŽENEGA KROMPIRJA

OOZ LJUBLJANA VIČ  

OOZ Kočevje 

OOZ SLOVENJ GRADEC 

OOZ SLOVENSKE KONJICE 

OOZ PTUJ 

OOZ TREBNJE 

OOZ HRASTNIK 

 

 

Zimsko srečanje obrtnikov in podjetnikov z družinami 2019  

VABLJENI NA VELIK JANUARSKI ŠPORTNO-DRUŽABNI DOGODEK v soboto, 19. 1. 2019 na Kopah.

Fotogalerija in video utrinki lanskoletnega dogodka na katerem se nas je zbralo blizu 700 udeležencev.

ORGANIZATOR PRIREDITVE:

  • Obrtno-podjetniška zbornica Slovenije (v nadaljevanju OZS) v sodelovanju z območnimi obrtno-podjetniškimi zbornicami (OOZ)

Na velikem obrtniško-podjetniškem zimskem srečanju se boste lahko v veleslalomu pomerili tako odrasli kot otroci. Proge so raznolike in primerne za vse ljubitelje smučanja, od začetnikov do vrhunskih smučarjev, poskrbljeno pa bo tudi za vse tiste ljubitelje športa in rekreacije, ki ne marajo ali želijo tekmovati. Za ljubitelje teka na smučeh je na voljo 15 km slikovitih prog, speljanih po pobeljenih planjavah od Grmovškovega doma do Ribniške koče, v zimski idili na Kopah pa je prav tako nešteto možnosti za nepozabne zimske sprehode.

Seveda to še ni vse! Koroško smučišče Kope je raj za zimske rekreacije, druženja in zabavo za vse generacije. Poleg smučanja, sankanja, deskanja in teka nas smučeh, bo organizirano še tekmovanje v pripravi praženega krompirja, animacija za otroke, šola smučanja (v primeru interesa in proti doplačilu) in druge družabne igre. Zimsko srečanje obrtnikov in podjetnikov se bo zaključilo s plesom ob dobri hrani in glasbi s podelitvijo medalj, pokalov in nagrad. Za zabavo pozno v noč pa bo poskrbljeno v tamkajšnjem nočnem lokalu.

UDELEŽBA NA DOGODKU:

  • Prireditve se lahko udeležijo obrtniki in podjetniki, ki so člani OZS, ter njihovi družinski člani, zaposleni delavci pri obrtnikih, upokojeni obrtniki, štipendisti, vajenci in učenci pri obrtnikih, zaposleni v OOZ in OZS s svojimi družinskimi člani.
  • Prireditve se lahko udeležijo obrtniki in podjetniki, ki niso člani OZS ter njihovi družinski člani n zaposleni.
  • Tekmovanja se lahko udeležijo mladoletne in polnoletne osebe.
  • Organizator ne odgovarja za nobene poškodbe tekmovalcev in drugih udeležencev. Vsi tekmovalci tekmujejo na lastno odgovornost.
  • Za osebne predmete in opremo organizator ne odgovarja.

PRIJAVA:

  • Prijava je obvezna za vse udeležence prireditve.
  • Prijave zbiramo v OZS in OOZ
  • Rok za prijavo: sreda, 16. 1. 2019
  • Udeleženci, ki niso člani zbornice se prijavijo v OZS (kontakt OZS: jana.golic@ozs.si)

TEKMOVANJE in DRUGE AKTIVNOSTI:

Veleslalom:

  • Tekmuje se na dveh vzporednih smučarskih progah v disciplini Alpsko smučanje – veleslalomska disciplina
  • Dodatno: Tekmovanje med družinami (ekipa šteje najmanj 3 člane, od katerih mora biti vsaj en otrok star do vključno 14 let)

Ostale zabavno-družabne igre:

  • Praženje krompirja
  • in drugo ("naj za enkrat ostane skrivnost")

KOTIZACIJA ZA UDELEŽBO:

Cenik:

  • Nečlan (družinski člani in zaposleni): 45 EUR
  • Nečlan (družinski člani in zaposleni), ki ne tekmuje v smučanju: 40 EUR​
  • Član OZS (družinski člani ter zaposleni): 25 EUR
  • Član OZS (družinski člani ter zaposleni), ki ne tekmujejo v smučanju: 20 EUR
  • Otroci stari od vključno 4 do vključno 14 let: 7 EUR
  • Otroci stari do vključno 3 leta: 0 EUR (brezplačno)

Kotizacija za udeležbo vključuje:

  • Dva topla obroka (praženi krompir, večerja)
  • Celodnevni voden program (družabne igre ipd.)
  • V kotizacijo tekmovalcev v smučanju je zajeta tudi štartnina in celodnevna smučarska karta

OKVIRNI PROGRAM PRIREDITVE:

08.00 – 09.00 Prihod tekmovalcev na smučišče Kope nad Slovenj Gradcem

08.00 – 09.00 Prevzem paketa (Info točka OZS) - zadolženi vodje ekip OOZ

09.15 – 09.30 Slavnostna otvoritev in nagovor predsednika OZS

10.00 – 14.00 Tekmovanje v veleslalomu

10.00 – 12:30 Tekmovanje v pripravi praženega krompirja

12.30 – 15.00 Tekmovanje v drugih družabnih igrah

15.00 – ...        Podelitev priznanj, pokalov in nagrad ter večerja z glasbo in plesom

 

Vljudno vabljeni vsi željni športa in zabave!

K sodelovanju vabljeni tudi vsi, ki želite biti SPONZOR  našega dogodka - kontakt: jana.golic@ozs.si

 

Obrtno-podjetniška zbornica Slovenije 2013-2019