Kartica omogoča hkrati plačilo nakupov izdelkov in storitev po vsem svetu ter identifikacijo pri izkoriščenju storitev obrtno-podjetniškega zborničnega sistema in ponudbe partnerjev Mozaika podjetnih.

 

Kartica Mozaik podjetnih Diners Club omogoča članom veliko – od prihrankov, obročnih plačil, udobja v letaliških salonih do varnega poslovanja.

 

Vsem, ki boste prvič pridobili poslovno ali osebno Mozaik podjetnih Diners club kartico, bo Diners club poslal tudi Spar bon v vrednosti 20 eur. Hkrati pa boste prvo leto deležni tudi brezplačne članarine na Diners club.

 

Lahko nam pošljete izpolnjeno zgornjo prijavnico, ki se nahaja tudi na položnici za članarino ter aprilski številki revije Obrtnik podjetnih ali pa izpolnete elektronsko na tej povezavi. V kolikor še niste član in bi želeli pridobiti našo kartico ugodnosti si tu lahko ogledate ugodnosti članstva.

 

Akcija velja do preklica.

 

Info:

- 080 12 42

- mozaik.podjetnih@ozs.si

 

 

 

 

GALERIJA SLIK z dne 19. 1. 2019 

VIDEO UTRINKI iz šotora

OBJAVE V MEDIJIH:

 

Rezultati tekmovanja.

 

Zahvala našim pokroviteljem, sponzorjem in podpornikom kot tudi vsem OOZ in drugim sodelujočim!

Rezultati:

KATEGORIJA – OTROCI - DEKLICE

Zmagovalke v I. kategoriji DEKLIC v veleslalomu

Letnik 2012 in mlajše (do 7. leta)

3. mesto: /

2. mesto: /

1. mesto: ZALA HENDLER (OOZ Slovenj Gradec)

Zmagovalke v II. kategoriji DEKLIC v veleslalomu

Letnik 2011 – 2008 (od 8 – 11 let)

3. mesto: ZARJA BREZNIK (OOZ Ravne na Koroškem)

2. mesto: MAŠA MEH (OOZ Slovenj Gradec)

1. mesto: UMA GREŠOVNIK (OOZ Slovenj Gradec)  

Zmagovalke v III. kategoriji DEKLIC v veleslalomu

Letnik 2007 – 2005 (od 12 – 14 let)

3. mesto: ŠPELA RIJAVEC (OOZ Kočevje)

2. mesto: LOTI ZALOŽNIK (OOZ Slovenj Gradec)

1. mesto: TEJA URŠEJ (OOZ Slovenj Gradec)

 Zmagovalke v IV. kategoriji DEKLIC v veleslalomu

Letnik 2004 – 2001 (od 15 – 18 let)

3. mesto: SARA URŠEJ (OOZ Slovenj Gradec)

2. mesto: ZARJA VUK (OOZ Ptuj)

1. mesto: ULA TURK (OOZ Zagorje ob Savi)

 

KATEGORIJA – OTROCI - DEČKI

Zmagovalci v V. kategoriji DEČKOV v veleslalomu

Letnik 2012 in mlajši (do 7. leta)

3. mesto: ŽAK BRUMEC (OOZ Slovenska Bistrica)

2. mesto: TINE TAKS (OOZ Ravne na Koroškem)

1. mesto: LENART PIRŠ (OOZ Ljubljana – Bežigrad)

Zmagovalci v VI. kategoriji DEČKOV v veleslalomu

Letnik 2011 – 2008 (od 8 – 11 let)

3. mesto: MATIC BRBRE (OOZ Slovenska Bistrica)

2. mesto: AŽBE MARKA KENDA (OOZ Tolmin)

1. mesto: TJAŠ SGERM (OOZ Slovenj Gradec)

Zmagovalci v VII. kategoriji DEČKOV v veleslalomu

Letnik 2007 – 2005 (od 12 – 14 let)

3. mesto: KRISTJAN ŽUŽEK (OOZ Sevnica)

2. mesto: MIHA VUK (OOZ Ptuj)

1. mesto: ANEJ HENDLER (OOZ Slovenj Gradec)

Zmagovalci v VIII. kategoriji DEČKOV v veleslalomu

Letnik 2004 – 2001 (od 15 – 18 let)

3. mesto: ROJ KLOBČIČ (OOZ Trbovlje)

2. mesto: MATJAŽ REBERNIK (OOZ Slovenj Gradec)

1. mesto: LEON KLOBČIČ (OOZ Trbovlje)

 

KATEGORIJA – ŽENSKE

Zmagovalke v IX. ženski kategoriji v veleslalomu

Letnik 2000 – 1989 (od 19 – 30 let)

3. mesto: KAJA KOZAMURNIK (OOZ Slovenj Gradec)

2. mesto: SINDI ZOREC (OOZ Ljutomer)

1. mesto: NIKITA VRBNJAK (Zagorje ob Savi)

Zmagovalke v X. ženski kategoriji v veleslalomu

Letnik 1988 – 1980 (od 31 – 39 let)

3. mesto: MARUŠA PLEVČAK (OOZ Trbovlje)

2. mesto: NINA MEH (OOZ Slovenj Gradec)

1. mesto: KARIN MARKA (OOZ Tolmin)

 Zmagovalke v XI. ženski kategoriji v veleslalomu

Letnik 1979 – 1970 (od 40 – 49 let)

3. mesto: NEVENA LETICA (Obrtnička komora Zagreb)

2. mesto: BETI ŠPAJZER KLOBČIČ (OOZ Trbovlje)

1. mesto: NATAŠA TURK (OOZ Zagorje ob Savi)

Zmagovalke v XII. ženski kategoriji v veleslalomu

Letnik 1969 – 1960 (od 50 – 59 let)

3. mesto: MARJETA VINŠEK (OOZ Dravograd)

2. mesto: TANJA BASLE (OOZ Žalec)

1. mesto: ANDREJKA MARKA (OOZ Tolmin)

 Zmagovalke v XIII. ženski kategoriji v veleslalomu

Letnik 1959 in starejše (od 60 let in starejše)

3. mesto: ANDREJA KRUŠIČ (OOZ Slovenska Bistrica)

2. mesto: MARJETA GUZELJ (OOZ Škofja Loka)

1. mesto: JELKA KOTAR (OOZ Litija)

 KATEGORIJA MOŠKI

Zmagovalci v XIV. moški kategoriji v veleslalomu

Letnik 2000 – 1989 (od 19 – 30 let)

3. mesto: JAKA MASTERL (OOZ Škofja Loka)

2. mesto: ANŽE KAVČIČ (OOZ Škofja Loka)

1. mesto: MATIC ČERIN (OOZ Škofja Loka)

 Zmagovalci v XV. moški kategoriji v veleslalomu

Letnik 1988 – 1980 (od 31 – 39 let)

3. mesto: FILIP MLINŠEK (OOZ Slovenske Konjice)

2. mesto: MARTIN KUHAR (OOZ Škofja Loka)

1. mesto: BOŠTJAN BERNIK (OOZ Škofja Loka)

 Zmagovalci v XVI. moški kategoriji v veleslalomu

Letnik 1979 – 1970 (od 40 – 49 let)

3. mesto: DANIJEL LAMPERGER (OZS)

2. mesto: MILAN REBERNIK (OOZ Slovenj Gradec)

1. mesto: BOŠTJAN LENARČIČ (OOZ Zagorje ob Savi)

 Zmagovalci v XVII. moški kategoriji v veleslalomu

Letnik 1969 – 1960 (od 50 – 59 let)

3. mesto: ANTON JEROMEL (OOZ Slovenj Gradec)

2. mesto: BOŠTJAN TURK (OOZ Zagorje ob Savi)

1. mesto: MATJAŽ ČEBULJ (OOZ Radovljica)

 Zmagovalci v XVIII. moški kategoriji v veleslalomu

Letnik 1959 in starejši (od 60 let in starejši)

3. mesto: ANTON RAVBAR (OOZ Novo mesto)

2. mesto: FRANC GUZELJ (OOZ Škofja Loka)

1. mesto: HILMIJA HADŽIĆ (OOZ Metlika)

 

Skupne zmagovalke v ŽENSKI kategoriji za pokal Območnih obrtno-podjetniških zbornic Slovenije

3. mesto: KARIN MARKA (OOZ Tolmin) 

2. mesto: NATAŠA TURK (OOZ Zagorje ob Savi) 

1. mesto: ULA TURK (OOZ Zagorje ob Savi)  

Skupni zmagovalci v MOŠKI kategoriji za pokal Območnih obrtno-podjetniških zbornic Slovenije

3. mesto: ANŽE KAVČIČ (OOZ Škofja Loka) in MARTIN KUHAR (OOZ Škofja Loka) 

2. mesto: BOŠTJAN BERNIK (OOZ Škofja Loka) 

1. mesto: MATIC ČERIN (OOZ Škofja Loka) 

 

SKUPNI ZMAGOVALEC VELESLALOMSKE TEKME NA KOPAH 2018

ZA POKAL OBMOČNIH OBRTNO-PODJETNIŠKIH ZBORNIC

3. mesto  OOZ ZAGORJE OB SAVI

2. mesto  OOZ ŠKOFJA LOKA

1. mesto  OOZ SLOVENJ GRADEC

 

PREHODNI POKAL GRE V ROKE:

Prejemnik:  OOZ SLOVENJ GRADEC

 

ZMAGOVALNA DRUŽINA V VELESLALOMSKI TEKMI NA KOPAH 2018

3. mesto: MEH (OOZ Slovenj Gradec)

2. mesto: ŠPAJZER (OOZ Trbovlje)

1. mesto: TURK (OOZ Zagorje)

 

NAJPOČASNEJŠA TEKMOVALCA VELESLALOMSKE TEKME NA KOPAH 2018

ŽENSKA: SONJA HORVAT (OOZ Lendava)

MOŠKI: ANTON ŠIJANEC (OZS)

 

NAJHITREJŠA GOSTA V VELESLALOMSKI TEKMI NA KOPAH 2018

Gostja: NEVENA LETICA (Obrtnička komora Zagreb)

Gost: HRVOJE ĆLEKOVIĆ (Obrtnička komora Zagreb)

 

ZMAGOVALNE EKIPE OOZ V PRIPRAVI NAJBOLJŠEGA PRAŽENEGA KROMPIRJA

OOZ LJUBLJANA VIČ  

OOZ Kočevje 

OOZ SLOVENJ GRADEC 

OOZ SLOVENSKE KONJICE 

OOZ PTUJ 

OOZ TREBNJE 

OOZ HRASTNIK 

 

 

Obrtno-podjetniška zbornica Slovenije 2013-2019